62 / 100

Pierwsze 2 miesiące obsługi księgowej

50% ceny

ZOSTAW SWÓJ NUMER

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania

Doradztwo biznesowe Wrocław

Decydując się na doradztwo biznesowe we Wrocławskim biurze rachunkowym MB Biuro Rachunkowe możesz liczyć na:

– Opiniowanie umów
– Sprawdzanie kontrahenta
– Sprawdzanie dłużnika
– Sprawdzanie w rejestrze długów
– Porady prawne

 

Dbamy o Ciebie

Nasze Biuro Rachunkowe bierze aktywny udział w rozwoju naszych klientów poprzez profesjonalne doradztwo już na etapie podejmowania współpracy naszego klienta z inną firmą.

Darmowa porada prawna

Nasi klienci cenią nas, ponieważ wiedzą, że mogą na nas liczyć. Nasz zespół to nie tylko księgowi, lecz przede wszystkim prawnicy. Masz wątpliwości lub potrzebujesz porady? Po prostu zadzwoń – nasze biuro nie odmówi Ci pomocy i na pewno „nie skasuje Cię” za pomoc.

Czy warto im ufać

Zastanawiasz się na współpracą z nowym kontrahentem ale nie masz pewności czy warto tracić czas i pieniądze na realizację usługi, ponieważ masz wątpliwości czy zapłaci? Rozumiemy Cię, ponieważ ponad 70% faktur w Polsce jest płaconych po terminie, a aż 23% nigdy nie zostają zapłacone. Prześlij nam NIP firmy, a my przygotujemy dla Ciebie raport wypłacalności kontrahenta. Taki kompletny raport to tylko 89 zł, a oszczędzić może kilka lub kilkaset tysięcy złotych i tygodnie stresu.

Dłużnik nie płaci

Jeżeli klient spóźnia się z płatnością – nie czekaj – daj nam znać, a my powiemy Ci co zrobić. Przeterminowanie faktury jedynie o miesiąc zwiększa ryzyko straty pieniędzy o 37%. Stać Cię na taki komfort?

Niekorzystne umowy

Nie jesteś prawnikiem i chcesz mieć pewność, że konkretna umowa nie przyniesie Ci problemów? Słusznie, ponieważ ponad 43% strat finansowych na polskim rynku jest efektem pobieżnej analizy umowy. Jesteś pewny, że nie warto byśmy „rzucili okiem” na Twoje dokumenty?

ZOSTAW SWÓJ NUMER

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania

biuro@mb-ksiegowa.pl

+48 694 462 894

Zaznacz temat kontaktu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności