69 / 100

Monitoring należności Wrocław

Pierwsze 2 miesiące – płacisz 50%!

Myślisz nad pomocą w rozliaczaniu należności swojej firmy? Szukasz sprawdzonego biura księgowego we Wrocławiu? Oprócz klasycznych usług księgowych prowadzimy również monitorin należności.

Zostaw swój numer telefonu - Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na pytania

Co oferujemy?

Przypominanie o należnościach

Usługa monitoringu faktur umożliwia Ci kontrolę nad terminowością spłaty należności Twoich kontrahentów. Przypomnimy Twoim kontrahentom zarówno o nadchodzącym jak i zapadłym terminie płatności. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoje pieniądze.

Przypomnienia o upływających okresach spłat

Pomoc w ustawianiu przypomnień o spłatach

Ustalanie systemu monitoringu należności

Wykrywanie dłużników

Jeżeli, mimo przypomnienia oraz upomnienia, Twój kontrahent nie ureguluje należności – będzie to sygnał, że sprawa wymaga bardziej zdecydowanych działań – o czym niezwłocznie Cię poinformujemy. Pozwoli Ci to w porę podjąć odpowiednie kroki i nie dopuścić do straty finansowej.

Dyskretne działanie windykacyjne

Planowanie działań w przypadku dłużnika

Pomoc w ozdyskaniu należnych Ci środków

Organizacja płatności

Przygotujemy bezpłatne wezwanie do zapłaty dla Ciebie, abyś mógł(a) skorzystać z niego w komunikacji z kontrahentem. Ponadto u stalamy i informujemy Cię o możliwej niewypłacalności Twojego klienta Monitoring Pozwala bowiem wykryć opóźnienie w płatnościach już na samym początku, a tym samym zabezpieczyć się przed ryzykiem poniesienia strat finansowych.

Bezpłatne wezwanie do zapłaty

Informacja o niewypłacalności Klienta

Pomoc w odkryciu opóźnienia w płatnościach

Zobacz resztę naszef oferty

Wiele firm we Wrocławiu zaufało naszej firmie – możesz być kolejną zadowoloną firmą!

Na rynku

Firm

Rozliczonych FV

Do tej pory rozliczałam się sama, ale w pewnym momencie zaczęło mnie to przerastać. Własny biznes w postaci sklepu internetowego to świetna przygoda, ale kontrola nad należnościami to inna bajka – zdecydowałam się na MB i jestem mega zadowolona!

Daria

Właścicielka sklepu internetowego

Nasza firma zatrudnia wielu pracowników, ale nigdy nie mieliśmy szczęścia do odpowiedniego pracownika na stanowisku głównego Specjalisty ds. Kadr – moim zadaniem było znalezienia najlepszego biura zewnętrzne i padło na MB! Wiele pozytywnych opinii przekonało mnie do rozpoczęcia współpracy i nie żałuje. P.S Szef też przestał być niezadowolony 🙂

Monika

Asystentka ds. kadr

Prowadzenie sklepu stacjonarnego to wyzwanie, ale również realizacja pasji! Chciałem skupić się głównie na tym drugim, dlatego zadanie monitoringu płatności zleciłem MB – jedna z lepszych decyzji w 2020!

Jordan

Dyrektor ds. sprzedaży w sklepie sportowym

Chcesz wiedzieć gdzie mieści się nasze biuro? 

Zaznacz temat kontaktu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności