O nas - Biuro Rachunkowe M&B Wrocław
O nas

O firmie

M&B to certyfikowane biuro rachunkowe z ponad 20 letnim doświadczeniem w rachunkowości. Naszą misją jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa finansowego poprzez kompleksową opiekę nad Waszymi finansami. Klienci M&B mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie w optymalizacje ich wydatków związanych z prowadzoną działalnością i nie tylko. Biuro Rachunkowe M&B nie ogranicza się do księgowania przesłanych dokumentów, lecz na bieżąco kontaktuje się z klientem i przedstawia nowe możliwości finansowe, dzięki którym nasz klient nie traci pieniędzy i zaoszczędzone w ten sposób środki przeznacza na rozwój firmy i realizacje własnych marzeń. Naszym zdaniem biuro rachunkowe nie jest od tego by generować klientowi koszty, lecz od tego, by pomóc mu je minimalizować. Dzięki takiemu podejściu jako nasz klient będziesz spać spokojnie, ponieważ za każdym razem, gdy zauważymy niekorzystny dla Ciebie ruch finansowy – skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci rozwiązanie, które uchroni Twój biznes przed stratą.

M&B Biuro Rachunkowe realizując swoja misję – mimo, iż świadczy usługi najwyższej jakości – dba o to, by jego usługi były dostępne dla każdego klienta. Z tego powodu od od ponad 20 lat ceny naszych usług są bardzo przystępne.

Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76468/2020

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest wyróżnienie naszego biura przez Krajowe Biuro Kredytowe, dla najlepszego Biura Rachunkowego na terenie Dolnego Śląska.

M&B Biuro Rachunkowe jest oczywiście biurem certyfikowanym wpisanym na listę Polskiego Centrum Informacji Księgowej. Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76468/2020

Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty pozwolisz roztoczyć nam opiekę nad swoimi finansami i zyskasz wsparcie oraz doradztwo finansowe na jakie zasługujesz Ty i Twój biznes.

Dane rejestrowe firmy

M&B Biuro Rachunkowe sp. z o. o. zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

NIP: 8961584489

REGON:382568546

KRS: 0000771766

Skontaktuj się

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

biuro@mb-ksiegowa.pl

694 462 894

530 717 744

Powstańców śląskich 7a,

53-332 Wrocław

Kontakt
WOEM