53 / 100

Adres dla Twojej firmy

miesięcznie

Wirtualne biuro M&B

M&B Biuro Rachunkowe świadczy takie usługi dla biznesu jak doradztwo prawne, księgowe i podatkowe. Na prośbę naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę wirtualnego biura. 

Wirtualne biuro dla firm

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach usługi wirtualnego biura przedsiębiorca może zarejestrować firmę w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Zdecydowana większość firm na początku powinna dbać o minimalizacje kosztów i nie może sobie pozwolić na utrzymanie samodzielnego biura w atrakcyjnej lokalizacji i właśnie dlatego wirtualne biuro to świetne rozwiązanie dla firm. 

Co otrzymasz w ramach usługi biura wirtualnego?

Nasze biuro zajmuje się kompleksowym wsparciem przedsiębiorców od początku ich przygody z biznesem i towarzyszy im na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu. Biuro wirtualne M&B  zapewnia swoim klientom możliwość rejestracji firmy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego 13 biurowcu Asco Business Center. Pomożemy Ci również w procesie rejestracji Twojej firmy i rejestracji spółki.

Co otrzymasz za 49 zł miesięcznie?

Pomoc w rejestracji firmy

_______
Pomoc w rejestracji Twojej firmy

Pomożemy Ci dobrać najlepszą formę prawną i podatkową dla Twojej firmy i pomożemy Ci ze wszystkimi formalnościami w urzędach. 

Wirtualne biuro - adres dla Twojej firmy

______

Adres firmowy

W ramach usługi wirtualnego biura zarejestrujesz firmę pod prestiżowym adresem Piłsudskiego 13. Możesz wskazać ten adres zarówno jako adres siedziby, ale również jako adres korespondencyjny, dzięki czemu Twój prywatny adres pozostanie nieujawniony i zawsze otrzymasz korespondencje na czas. 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW SWÓJ NUMER

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania

Zaznacz temat kontaktu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności